ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

вторник, 14 ноября 2017 г.

Херсон може залишитись без бібліотек?

Запрошуємо на круглий стіл, який відбудеться 22 листопада 2017 року о 10:00 в приміщенні Центральної бібліотеки ім.Лесі Українки (вул.Потьомкінська, 97, м.Херсон).  Запрошені користувачі бібліотек (читачі), представники органів влади, громадських організацій, завідувачі бібліотек-філій Херсонської ЦБС.

23548313_1725746490832032_1022889665_n
Заклади культури в Херсоні важко пережили кризові роки: закрились кінотеатри (лишився ККЗ “Ювілейний”), “кімнати школяра” та гуртки. Бібліотеки були і залишаються чи не єдиними доступними осередками культури в місті. На жаль, через чотири роки після Революції  Гідності, знову може скластись катастрофічна ситуація. 
Окремі депутати Херсонської міської ради озвучили ініціативу щодо об’єднання декількох бібліотек в одну (наприклад, на базі шкіл, задля економії), а у вільних приміщеннях запропонували створювати культурно-розважальні клуби та центри. 
Адже саме в клубах, на думку депутатів, молодь має опановувати культуру? Чи комусь сподобалось вдале розташування приміщень якоїсь з бібліотек?
Ця пропозиція була виголошена на виїзному засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури, медицини, соціального захисту населення, охорони навколишнього середовища та у справах молоді 25 жовтня 2017 року.
Херсонська централізована бібліотечна система відреагувала на цю пропозицію депутатів, організувавши анкетування у всіх мікрорайонах міста, адже для прийняття остаточного рішення депутатам необхідно провести обговорення з громадськістю. Думка людей і буде вирішальною. Бібліотека готова та буде відстоювати свою точку зору та право бути почутими, тим більше коли мова йде про духовне здоров`я нації.
Також, в Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки працює  «Відкритий мікрофон», за допомогою якого кожен бажаючий може висловити свою думку стосовно питання об’єднання чи закриття бібліотек відверто та голосно. Приходьте всі, хто небайдужий до подальшої долі культури Херсона!

Комментариев нет:

Отправить комментарий