ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

четверг, 10 августа 2017 г.

Лариса Щепьоткіна. Газ України чи Українського народу?!

   
  Прийшов час надати відповідь на інформаційний лист ПАТ Херсонгаз, яким цей бандит примушує мене скласти з ним угоду про сплату за моє майно непомірного мита.
           Оприлюднюю свою заяву до них та прошу надати пропозиції щодо змін до неї. Бо це - тільки проект. Поки що...  Керівникові  ПАТ Херсонгаз
73036, м.Херсон, вул. Поповича 3,
людина корінного народу, громадянин України
Щепьоткіна Лариса Володимирівна
м.Херсон, вул. Пушкінська, буд 124,
тел. 0503966915
З А Я В А.
            29 липня 2017 року я отримала рекомендованого інформаційного листа з вимогою до споживача Щепьоткіної Лариси Володимирівни скласти договір  з ПАТ Херсонгаз про розподіл природного газу на умовах Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2498, що є однаковим для всіх споживачів України.
            Я маю правовий статус людини корінного народу України, відповідно до  якого Я Є ВЛАСНИКОМ  систем та мереж видобутку природного газу на території України, а також власником газорозподільних систем, якими природний раз транспортується до моєї оселі. Власник майна на власний розсуд або через призначених ним довірених осіб володіє, користується, розпоряджується своєю власністю.
Моє право власності на системи та мережі видобутку природного газу та газорозподільних систем та транспортування природного газу підтверджено Декларацією про державний суверенітет України (документ №55-ХІІ), затвердженою Всеукраїнським референдумом 01.12.1991року.
Цивільний Кодекс України є непридатним до застосування його статей до мене тому, що я маю правовий статус людини. ЦКУ визначає порядок цивільних відносин між фізичними та юридичними особами і не стосується відносин ЛЮДИНИ з такими особами.
Я нікому не доручала розпоряджуватись та користуватись  своєю власністю, в тому числі і ПАТ Херсонгаз. Тобто, ПАТ Херсонгаз не є належним суб’єктом господарювання моєю власністю на моїй території. 
Я можу розглянути питання щодо складання угоди між мною та ПАТ Херсонгаз щодо умов оренди мого майна для здійснення господарської діяльності, зазначеної в ваших документах.
Я, Щепьоткіна Лариса Володимирівна, маю юридичний статус громадянина України, що є суб’єктом владних повноважень.
Це значить, що всі органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають отримати від мене дозвіл та повноваження на здійснення будь якої законодавчої та виконавчої діяльності на всій території України.
Це стосується, насамперед, діяльності НКРЕКП, що затвердила Кодекс газорозподільних систем, Типовий договір розподілу природного газу, тощо не маючи на це повноважень та дозволу.
Також це стосується і діяльності ВР України та Президента України, що видають законодавчі та розпорядчі акти (Цивільний Кодекс України, розпорядчий акт про утворення НКРЕКП тощо), не маючи на це дозволу та відповідних повноважень.  
Тобто, відповідно до свого правового та юридичного статусу я є суб’єктом владних повноважень та власником систем та мереж видобутку природного газу на території України, а також власником газорозподільних транспортних  систем, а не споживачем природного газу та послуг ПАТ Херсонгаз.
Повноваження ПАТ Херсонгаз щодо здійснення господарської діяльності, складання договорів з газопостачання та отримання за це плати не підтверджено мною – суб’єктом владних повноважень та власником вищезазначених систем та мереж.
В зв’язку з усім вищезазначеним пропоную ПАТ Херсонгаз негайно відновити постачання газу до моєї оселі та скласти зі мною договір про оренду моєї власності (газорозподільних транспортних систем м.Херсона)  для здійснення своєї господарської діяльності.

Додатки:
1. Копія волевиявлення людини.

2. Копія деяких сторінок паспорту громадянина України. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий