ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

суббота, 8 июля 2017 г.

Стара Збур'ївка. Роздуми про об'єднання.

     
   Трапилось так, що за часи "незалежності" корінний люд України втратив все своє майно, що в Декларації про державний суверенітет України зветься національним багатством. 
Майнові конституційні права громадян України, діють через Декларацію про державний суверенітет паралельно з правами, встановленими чинною Конституцією України (документ 254к/96-вр). Вказані права, згідно зі статтею 368 ЦК України, є майном, що знаходиться у спільній сумісній власності громадян України, обєднаних в територіальні громади. Ми обєднані в територіальні громади по всій ЗЕМЛІ України і становимо її НАРОД.

Але Верховна Рада України перебравши на себе повноваження виключного представника народу не забезпечила собі бодай якої небудь краплиночки довіри громадян України та почала витанцьовувати на законодавстві, аби залучити до здирництва ще багатьох своїх  підлабузників. 
З"явилась сила силенна різних міністерств, департаментів, відомств, інших "органів" державної влади, що за 26 років нагнули неньку  - Україну до землі так, що крім землі нічого не залишилось. 
І тому на часі - припинення мораторію на продаж землі.
Але ще не вмерло село, де люди розуміють значущість цього родоводу та заважають безчинній владі панувати і над землею. 
І тут в хід ідуть різноманітні маніпуляції свідомістю, які так затьмарюють мозок навіть провідним людям села, що вони погоджуються на наступну химеру влади.
Безчинна верховна рада разом з безчинними президентом України та кабінетом міністрів прийняли Закон України "Про добровільне об’єднання територіальних громад"  05.02.2015 №157-VIII. 
Цим законом скасовуються рештки контролю за діями нечинних виконавчих комітетів населених пунктів, які мали виконувати депутати місцевих рад. Тобто, невідомо ким утворені виконавчі комітети  громад можуть безперешкодно здійснювати відчуження ЗЕМЛІ - єдиного багатства, що залишилось в Україні. 
Невже ви, селяни, не розумієте, що це об'єднання ініційоване злочинною "владою" аби продати рештки України за ті кредити МВФ, які складені в кишені ворогами Українського народу? 
Група наших однодумців приїхала до Старої Збурївки, аби висловити селянам свої думки. Ми сподівались, що нам нададуть слово....
Але режисери цієї театральної вистави все зробили для того, щоб селяни не отримали достовірну інформацію. 
То ж виникає головне питання  до фахівців законодавства: 
Кому потрібно об'єднання територіальних громад? 
Вони і так об'єднані в єдиний народ України.
Взаємодія між територіальними громадами може здійснюватись на підставі ДОГОВОРУ між уповноваженими громадами особами.
З іншого боку, чому "органи влади", такі як СБУ, поліція, суди тощо переслідують громадян України, що проводять роз'яснювальну роботу зі своїми співвітчизниками щодо територіальних громад та їх повноважень та прав?
Чому ці ж "органи влади" звуть "незаконно створеними" територіальні громади, а їх співзасновників  звинувачують в державній зраді? 
Звідки взялись суб'єкти господарювання на Україні, які безконтрольно розпоряджуються національним багатством Українського народу - підприємствами, мережами, природними та матеріально - фінансовими ресурсами, обкладаючи його митом за користування своїм майном?
Може - ДОСИТЬ?
Владу та її суб'єктів господарювання - ДО ВІДПОВІДІ!
Додаткову інформацію ви можете отримати за посиланнями: 

Україна - це кожен з нас, люди!
Боронімо свою землю від загибелі. 
Лариса Щепьоткіна

Комментариев нет:

Отправить комментарий