ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

понедельник, 12 июня 2017 г.

Лариса Щепьоткіна. Україна в шоколаді!

Я щиро вдячна Петру Олексійовичу Порошенко – Президентові України за послідовні дії з виконання своїх зобов’язань.
Сказав:  буде для українців безвіз – і зробив.
Його слова не розходяться з ділом. І ніщо не зупинить українців в їх прагненні до європейських та загальнолюдських цінностей, в тому числі і до виконання Європейської хартії місцевого самоврядування,  Загальної декларації прав людини, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, Декларації про державний суверенітет України.  
Тому запорука – слово і діло Президента України.


Тепер і я можу звернутись до Президента з проханням  навести порядок  в сфері користування народом України своїм національним багатством, до якого належить не тільки ЗЕМЛЯ України та її природні ресурси, але й весь економічний та науково-технічний потенціал, що створений на території України.
Попередники теперішнього Президента не помітили, як приватні компанії привласнили всі ресурси Українського народу та почали викачувати з нього кошти за користування своєю власністю. Зазначте, немаленькі кошти!
У Петра Олексійовича були до сьогодні  невідкладні справи у прямуванні до Євросоюзу. 
І,  нарешті, з цими справами покінчено і можна прийматись за внутрішні українські економічні проблеми, від яких стогне весь український люд.
Тому я роблю шановному Президенту України заяву щодо відновлення мого права володіння, користування, розпорядження своєю часткою спільної сумісної власності народу України, а саме:
-      підприємств з видобутку і виробництва електричної енергії;
-      систем та мереж транспортування електричної енергії по Україні;
-      підприємств з видобутку і виробництва природного газу;
-      систем і мереж транспортування природного газу по Україні.

Як показує статистика, надана державними статистичними органами, українського газу з надлишком вистачає для користування його власником – народом України, закупляти його ніде не треба.

А надлишок електричної енергії та природного газу органи державної влади можуть навіть продавати країнам Євросоюзу, укріплюючи тим самим суверенитет України.

Втім, не буду довго базікати – біжу на пошту, відправляти рекомендованого листа нашому Президенту.

Наснаги всім у житті!    Будьмо!


Президентові України
П.О. Порошенко
Щепьоткіної Лариси Володимирівни,
громадянки України,
людини корінного народу України,
 проживаючої за адресою:
  м.Херсон, вул. П…..  буд…,
тел. ----------

З А Я В А

Я, Щепьоткіна Лариса Володимирівна, маю юридичний статус громадянина України (копія окремих сторінок паспорту громадянина України додається) та  правовий статус  людини  корінного народу України (копія волевиявлення надається), яка є невід’ємною складовою частиною Українського народу.
Мої права захищені Загальною декларацією прав людини,  Міжнародним пактом про громадянські і політичні права, Декларацією про державний суверенітет України, затвердженою Всеукраїнським референдумом 01.12.1991 року, Конституцією України (документ 254к/96-вр).
Майнові конституційні права громадян України, діють через Декларацію про державний суверенітет паралельно з правами, встановленими чинною Конституцією України (документ 254к/96-вр). Вказані права, згідно зі статтею 368 ЦК України, є майном, що знаходиться у спільній сумісній власності громадян України.
Я є співвласником всіх об’єктів національного багатства України, а саме: землі, її надр, атмосферного повітря, повітряного простору, водних та інших природних ресурсів, які знаходяться в межах території України, природних ресурсів її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, всього економічного і науково-технічного потенціалу, що створений на території України. Всі ці об’єкти національного багатства України становлять матеріальну основу суверенітету України і є об’єктами права виключної власності Українського народу (ст.13 Конституції України, розділ шостий Декларації про державний суверенітет України від 16.07.1990 року, док. № 55-12).
Співвласники майна, що є у спільні сумісній власності володіють і користуються ним спільно, а розпоряджання майном здійснюється за згодою всіх співвласників.
Тобто, я, як громадянин України і людина корінного народу України є співвласником  підприємств з видобутку та виробництва електричної енергії, природного газу, систем  та мереж  транспортування електричної енергії та природного газу територією України.
Я нікому не передавала свого права власноруч володіти і користуватись своєю часткою національного багатства Українського народу, не складала ні з ким договорів щодо управління моєю часткою спільної сумісної власності народу України, не надавала повноважень щодо видання законів та правил з порядку користування мною моєю часткою спільної сумісної власності з іншими громадянами, людьми корінного народу України.
Я, як кожний  громадянин України, людина корінного народу України маю юридичний і правовий статус суверенного кредитора - інвестора, суб’єкту некомерційної діяльності, який:
-  діє в правовому та юридичному статусі людини корінного народу України;
-  є найвищою соціальною цінністю в Україні;
- є утримувачем кредиторських прав вимог по відношенню до держави відповідно ст.3 Основного закону України, що однозначно закріплює кредиторський статус людини;
-   веде некомерційну діяльність за Міжнародним пактом про економічні, соціальні і культурні права та за Основним Законом України з метою досягнення соціального ефекту;
-   проводить операції емісії, реструктуризації емісії та погашення емісії;
-   є власником своєї праці та результатів своєї праці;
-   є первинним утворювачем власності   та емітентом прав власності на будь – який капітал, цінності, кошти, що виникли у наслідок добросовісного привласнення;
- веде інвестиційно – інноваційну некомерційну діяльність у якості співкредитора – спів інвестора з правом отримання частки від кінцевого результату;
- є учасником системи міжнародної кооперації праці за вільним обігом капіталу;
-  має екстериторіальний імунітет від суб’єктів місцевого і територіального права;
-    є непідсудним комерційним судам;
-   знаходиться за межами юрисдикцій  будь яких комерційних структур;
-   не є суб’єктом та об’єктом оподаткування, стягнення мита тощо
        
11 жовтня 2016 року працівники ПАТ ЕК Херсонобленерго самоуправно відключили моє домоволодіння від користування електричною енергією, чим порушили моє право володіння, користування, розпорядження цією часткою спільної сумісної власності.
30 листопада 2016 року працівники ПАТ Херсонгаз самоуправно відключили моє домоволодіння від користування природним газом, чим порушили моє право володіння, користування, розпорядження цією часткою спільної сумісної власності.   

Прошу Вас, як гаранта Конституції України, головну посадову особу державної влади в Україні, що взяла на себе зобов’язання щодо виконання владних повноважень державної влади по всій території України:
1. Вжити всі можливі заходи щодо відновлення постачання електричної енергії до мого домоволодіння.
2.  Вжити всі можливі заходи щодо відновлення постачання природного газу до мого домоволодіння.
3.   Вжити всі можливі заходи щодо забезпечення права територіальної громади міста Херсона, населення  міста, що складається з громадян України, людей корінного народу України безперешкодно володіти, розпоряджуватись та користуватись своєю часткою національного багатства України.

З повагою та сподіванням на плідну співпрацю

                                                        Лариса Щепьоткіна, громадянин України,
 людина корінного народу України.

Додатки:
1. Копія окремих сторінок паспорту громадянина України
2. Копія волевиявлення про затвердження правосуб’єктності людини корінного народу України
3. Копія волевиявлення про затвердження правового статусу суверенного кредитора – інвестора.
Комментариев нет:

Отправить комментарий