ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

суббота, 6 мая 2017 г.

Лариса Щепьоткіна. Хто нацьковує нас один на одного?

       
    Дякую Фейсбуку, що нагадав мені мій пост, розміщений 06 травня 2011 року. 
             Минуло 6 років з тієї пори, але що змінилось в нашій країні? Читаємо, згадуємо, аналізуємо....

06.05.2011. 08.42.
Кому вигідно натравлювати українців на "москалів"?
Пересічні громадяни України й гадки не мають про те, що на території України видобувається близько 20 мільярдів кубометрів газу щорічно, який повинен використовуватись на постачання населенню.
Хто впарює нам мозки про те, що в Україні свого газу немає і населення споживає газ, що "нам" продає Росія?
       Чому не сказати відверто: українські бандюки украли наші родовища, стали олігархами, засіли в уряді і тепер спільно з російськими олігархами "пресують лохів" - народ України та нацьковують нас на росіян.
         Чому існує дискретна ціна на газоспоживання населення? Куди йдуть "зайві" гроші? Що отримує державний бюджет? Як і ким перевіряється якість і кількість  газу?

      Електрику "РОСІЯ" нам не постачає. 
"УКРАЇНА" сама торгує електричним струмом. Чому підвищуються ціни на споживання електрики для населення? Хто і на підставі яких розрахунків встановлює норми споживання електрики для населення? На якій підставі встановлені урядом дискретні ціни споживання населенням струму? Куди йдуть "зайві гроші"? Що отримує державний бюджет? Чому не відновлюються мережі? 

       Що скривається за "гарним терміном" - інвестиція? 
Дуже багато розмов ведеться зараз про залучення інвестицій в економіку України, в інвестування соціальний проектів. Гарний термін, але незрозумілий. Пошукала в словнику: Інвестиція (від лат. invest, вкладення коштів) — господарська операція, яка передбачає придбання основних фондів нематеріальних активів, корпоративних прав та цінних паперів в обмін на кошти або майно. Інвестиції поділяються на капітальні, фінансові та реінвестиції.   По суті "інвестиція" це операція купівлі - продажу майна, землі, ресурсів, тощо. Здійснюється  така операція між двома учасниками угоди: продавцем та покупцем. В Україні продавцем землі, ресурсів, майна тощо виступає  держава. А власником тієїж землі, ресурсів, майна є НАРОД. Виникає питання: звідки у продавця взялося право розпоряджуватись чужим (народним) майном?
          Тільки не кажіть мені, що на підставі Коституції, законодавства. Бо і Конституцію і законодавство пишуть люди, що НЕ МАЮТЬ ПРАВА це робити. Всі майнові розпорядчі дії здійснюються ВЛАСНИКОМ  або його повноважним представником, що діє на підставі доручення на виконання певних дій. Де повноваження продавця? 
        Отже  "продавець" - влада України не є власником того, що мріє придбати покупець, або, як зараз кажуть, "інвестувати" свої гроші в Україну, регіон, місто, тощо. Громада лишається своєї землі, майна, ресурсів, а що має натомість? Аж нічого, бо отримані статки знову ж таки, розподіляють між собою "продавці", що захопили владу в Україні.
           
Чому ми такі бідні? - Бо дурні.   А чому ми такі дурні? - Бо бідні! 
          Пани нацьковують нас один на одного, бо коли ми сваримося між собою, НАШІ СТАТКИ переходять до кишень бандюків, що запоморочили наші мозки, продають наше майно, нашу землю, нашу неньку Україну. 
         А ми не можемо  об'єднатись навіть для того, щоб захистити своє житло - багатоквартирний будинок, який обкрадують шахраї від "житлово-комунального господfрства". Зараз вже немає житлово-комунального господарства, але шахраї від нього залишились, та скубуть нас потихеньку, тому що нам краще нічого не робити та винуватити у всьому москалів. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий