ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

четверг, 9 марта 2017 г.

УКРАЇНЦІ БЕЗ УКРАЇНИ?

ТОМУ, ЩО БІДНІ, ТА ЩЕ І ДУРНІ!


Тепер тільки лінивий не каже про те, що причиною всіх бід в України єКЛАНОВО-ОЛІГАРХІЧНИЙ ЛАД. А значить треба його на щось міняти. Спробую і я розібратися. Звідки взявся цей самий кланово-олігархічний лад? А взявся він в наслідок НЕЗАКОННОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ 90-х років.       
   Чому незаконної? Були ж прийняті Верховною Радою купа всіляких законів, кодексів, випускалися якісь ваучери, сертифікати тощо. Так були, але все це було зроблено з порушенням ст.228 та 241 Цивільного кодексу України (в частині обов’язкового підтвердження на референдумі Законів, що обмежують конституційні права громадян - такого референдуму не було!) і ВСУПЕРЕЧ ст.6 Декларації про державний суверенітет України. Відкриваємо, читаємо ст.6 Декларації: 
"Народ України має ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО на володіння, користування і розпорядження національним багатством України. Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси ....ВЕСЬ ЕКОНОМІЧНИЙ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, що створені на території України є ВЛАСНІСТЮ ЇЇ НАРОДУ, матеріальною основою СУВЕРЕНІТЕТУ Республіки..."
   Тобто, незалежна держава Україна створювалась як держава заможних громадян - приватних власників, з рівними стартовими можливостями, платіжне спроможних покупців, внутрішніх інвесторів, яким немає ніякого сенсу (як законним власникам), ховати свої прибутки в офшорах, зацікавлених у реінвестуванні прибутків в національну економіку, у сплаті податків, могутній армії, у вирішенні всіх соціальних питань, нарешті зацікавлених народжувати дітей та виховувати їх освіченими громадянами-патріотами, яким є ЩО захищати.
    Натомість, в наслідок приватизації національне багатство опинилося в руках жменьки пройдисвітів, які потім уже завдяки незаконному привласненню прибутків від використання чужого майна стали олігархами-міліардерами. Переорієнтувавши на себе астрономічні фінансові потоки, ці новоспечені олігархи взяли під контроль УСІ гілки влади, УСІ правоохоронні органи (котрі тепер виконують їх волю і майже не займаються охороною інших громадян), майже усі ЗМІ (через які контролюють громадську думку), всі політичні партії і організації                     (незалежно від ідеології).
   Таким чином і був створений кланове – олігархічний, неофеодальний лад на Україні. Це призвело до КАТАСТРОФІЧНИХ НАСЛІДКІВ, як для народу України так і для держави. А саме: крах економіки як єдиного народногосподарського комплексу (в наслідок фізичного знищення величезної долі підприємств всіх  галузей, руйнації виробничих зв’язків між підприємствами, деградації професіональних кадрів), жахливі соціально-демографічні наслідки для громадян, які по суті є ГЕНОЦИДОМ Українського народу, майже повне знищення Збройних Сил (в тому числі моральне - маю на увазі втрату мотивації пограбованих громадян захищати свою Батьківщину).
   Усе це, в свою чергу призвело до вторгнення іноземного агресора, розчленування країни і поставило її на межу ВТРАТИ ДЕРЖАВНОСТІ та знищення цілого народу. 
Далі відступати нікуди! Або ми зробимо те, що прописали нам в Декларації про державний суверенітет ті засновники - патріоти, які пожертвували своєю свободою і життям і ПОВЕРНЕМО ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ - УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСВО УКРАЇНИ, адже загинемо як держава і зникнемо як народ 
   Тільки СУСПІЛЬСТВО ПРИВАТНИХ ВЛАСНИКІВ відродить економіку України і врятує всіх нас від погибелі куди нас затягує компрадорський олігархат, який дорвався до влади (ХТО ВОЛОДІЄ ВЛАСНІСТЮ НА ЗАСОБИ ВИРОБНИЦТВА - ТОЙ ВОЛОДІЄ ВСИМ) і знищує на фронті в ними же штучно створених котлах, а також за допомогою своїх опричників вбиває найкращих синів України.

Владимир Хайтлер
Опублікував: Дмитро Скобліков

http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО

Комментариев нет:

Отправить комментарий