ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

вторник, 8 ноября 2016 г.

Лариса Щепьоткіна. Народ України має споживати ГАЗ, ЕЛЕКТРИКУ, ВОДУ безкоштовно!

Закон  України  "Про власність" було введено в дію Постановою ВР N 885-XII (885-12) від 26.03.91, ВВР, 1991, N 20, ст.250 }
     Закон про власність спрямований на реалізацію Декларації  про державний суверенітет України (55-12).
     Мета  цього  Закону - забезпечення  вільного  економічного самовизначення громадян,  використання природного,  економічного, науково-технічного   та  культурного  потенціалів  республіки  для підвищення рівня життя її народу.Р о з д і л I.
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 


     Стаття 1. Національне багатство України - власність її народу

     1. Національне багатство України: земля, її надра, повітряний простір,  водні  та  інші природні ресурси, що знаходяться в межах території  України, природні ресурси її континентального шельфу та виключної  (морської) економічної зони, основні засоби виробництва у промисловості, будівництві, сільському господарстві, транспорті, зв'язку,  житловий  фонд,  будівлі  та споруди, фінансові ресурси, наукові  досягнення,  створена  завдяки  зусиллям  народу  України частка  в  загальносоюзному  багатстві,  зокрема в загальносоюзних алмазному  та  валютному  фондах  і  золотому запасі, національні, культурні та історичні цінності, в тому числі й ті, що знаходяться за її межами, є власністю народу України.

     2. Національне багатство  України  забезпечує  право  кожного громадянина на одержання частки з суспільних фондів споживання, на соціальний захист, зокрема, у разі непрацездатності та безробіття, а  також право працюючого на особисту участь в управлінні народним господарством. 

          Таким чином, законодавством України передбачено право кожного громадянина, що складає в цілому народ України, користуватись часткою з суспільних фондів споживання, безкоштовно!
          Дійсно, кому і за що має сплачувати власник при користуванні своєю часткою спільної сумісної власності народу України?

           І навіть якщо Верховна Рада України заявляє, що вона виражає волю народу України, це не значить, що вона разом з самоутвореними органами державної влади має право безконтрольного розпорядження національним багатством України.

Тому жителі міста Херсона, що утворили Орган Самоорганізації Населення №11 "Забалка", направили свою вимогу про припинення насильства над народом України такого змісту:

Дочекаємося відповіді та будемо думати думу, як нам жити далі. 
Гайда на ТОЛОКУ, на нараду, співвітчизники, як нам боронити свою країну від шахраїв. 

1 комментарий:

  1. І чому це жодного коменту немає? Ніхто не бачить? Чи боїться, чи не знає...
    А може десь ще про це хтось у другому місці мережі про те міркує та обговорює...
    Може дасте якесь посилання?

    ОтветитьУдалить