ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

понедельник, 21 ноября 2016 г.

Рімма Белоцерковська : Лікбез для "ватників" з одного і іншого боку.

21.11.2014       Рімма Белоцерковська


Де б ви не жили в Криму, в Луганську чи в Донецьку, в Києві чи Львові - нас всіх 46 млн.,як засновників НАЦІОНАЛЬНОЇ держави з назвою Унітарна республіка Україна обєднує ОДНА публічна власність на ЗЕМЛЮ- Основне Наіцональне багатство України, та інше Національне багаство України, що в УРСР було загальнонародною (державною) власністю громадян і засновницький договір держави Конституція України, якою прописаний порядок оформлення, ПРИМНОЖЕННЯ і користування НАЦІОНАЛЬНИМ БАГАТСТВОМ громадянами України.

Оформлення , збереження і примноження Національного багатства дає НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ, а його не оформлення породжує дерибан нічейного майна і призводить до ВІЙНИ олігархів за вплив над ним .

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА досягається:

- виконанням ОБОВЯЗКУ по оформленню Національного багаства на відкритих , публічних, загальнодоступних БАЛАНСАХ територіальних громад дає можливість його збереженнята та право мати волю власника волевиявлення на виборах ;

- виконанням ОБОВЯЗКУ по примноженню Національного багаства ,який здійснюється через управління комунальними підприємствами, організаціями,установами ( і не тільки ЖКХ,а будь-якими) територіальною громадою безпосередньо або через утворені нею органи місцевого самоврядування, для того і обирається місцева рада ( порадитись ), як примножити.

І тільки після виконання ОБОВЯЗКУ по збереженню і примноженню своєї публічної власності на Національне багатство отримуємо НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ , а саме ПРАВА на : соціальний захист, охорону здоровя, на освіту, на судовий захист в тому чіслі і  інші життєво важливі матеріальні, інтелектуальні і духовні цінності Українського народу, як носія суверенітету і єдиного джерела влади в Україні.

За ЗУ "Про основи національної безпеки України "http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/964-15
"національна безпека - захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, за якої забезпечуються сталий розвиток суспільства, своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізація реальних та потенційних загроз національним інтересам у сферах правоохоронної діяльності, охорони здоров'я, соціальної політики та пенсійного забезпечення, захисту прав власності, використання надр, земельних та водних ресурсів, корисних копалин, захисту екології і навколишнього природного середовища та інших сферах державного управління при виникненні негативних тенденцій до створення потенційних або реальних загроз національним інтересам; 
національні інтереси - життєво важливі матеріальні, інтелектуальні і духовні цінності Українського народу, як носія суверенітету і єдиного джерела влади в Україні, визначальні потреби суспільства і держави, реалізація яких гарантує державний суверенітет України та її прогресивний розвиток".

Відповідно до того, що з 28.06.1996 року чиновники в злочинний спосіб не оформили Національне багатство України на громадян в територіальних громадах, не оформили балансів ,не мають відкритих реєстрів власників і замінили їх на закриті реєстри виборців, внесли туди 30 відсотків мертвих душ і використовують нас, Український народ ,як ляльковий театр для обрання тих, хто має найбільший вплив на реєстр виборців ,а ми з вами весь цей час, як злочинці ходили на вибори, не маючи публічної власності і як наслідок не маючи волі , волевиявлення на виборах і мали спекталь під назвою :"ОБИРАЮТЬ мертві душі".

І коли в державі ВСЕ Національне багатство не оформлено на 46 млн. то не видно, що і Крим , і Луганська та Донецька області є спільною сумісною неподільною публічною власністю 46 млн. І тому будь-який референдум треба проводити запитуючи ВСІХ власників, як це говорить Цивільний Кодекс України. Але ж проєвропейські і проросійські олігархі  на відміну від нас все це знають і користуючись тим, що Національне багатство не оформлене, роздирають державу на шматки   добре вивченими під час панування в органах влади методами, тому, коли змінились органи влади ті, що прийшли, почали користуватись старими схемами, аля “мертві душі» ,а ті, кого посунули, використали те ж саме на своїх територіях.

Отже, коли НАРОДНА безпосередня воля погнала чергового "пана" і олігархи, які разом з ним змушені були тікати, затіяли "свою" державу під назвами лнр і днр провівши такі ж самі референдуми, як ми вибори проводили 18 років : без оформлення публічного права власності тих же громадян , без реєстру власників, які мають волю на виборах і отримали результат за голосуанням мертвих душ.
Так скажіть мені ті ,хто зараз поділяє нас 46 млн. на своїх і чужих ,яка між нами різниця ?

Ми бездумно і злочинно проти своїх дітей ходили 18 років на вибори, так само злочинно в лнр і днр сходили на референдум, а те і інше разом вело нас до ВІЙНИ, де знищують нашу приватну власність і вбивають саме НАШИХ дітей.

Думаю прийшов час схаменутись 46 млн. УКРАЇНЦІВ і зрозуміти, що ми ВСІ ОДНАКОВІ власники Національного багатства України, які по всій територіїї України, у тому чіслі і в Криму, і Луганській та Донецькій області не виконали свій ОБОВЯЗОК і ЗЛОЧИННО 18 років його не оформили і не маючи права голосу ходили на вибори і референдуми і прибрати ОДНИМ махом і оформити те за що воюють олігархи і тим самим зупинити ВІЙНУ.

І ще одне за Декларацією про державний суверенітет України і Конституцією України, Унітарна республіка Україна є НАЦІОНАЛЬНОЮ державою, яка отримала свій державний суверенітет. За Статутом ООН дві держави української нації, як і руської нації бути не може, а три так це вже міжнародний цирк,а чотири то вже міжнародна шизофренія.

Але є надія, що в результаті такої шизофренії і війни замість приватної власності УКРАЇНЦІ отримають більше : ПУБЛІЧНУ власність, Національне багатство ЦІЛОЇ держави України.
Шкода, що за життя наших ДІТЕЙ і ЧОЛОВІКІВ, ми можемо отримати тільки скорботу за своє невігластво.
Героям, Слава! Що ціною свого життя пробуджують ціли держави і НАЦІЇ!

Комментариев нет:

Отправить комментарий