ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

четверг, 3 ноября 2016 г.

Дело не в тарифах и не в субсидиях.

Геноцид украинского населения осуществляет не Киев. Он  только потворствует тем хищникам, которые под видом оказания нам услуг грабят нас, наши дома, унижают наше достоинство. И единственное спасение - это САМООРГАНИЗАЦИЯ ПО МЕСТУ ЖИТЕЛЬСТВА, чтобы прекратить произвол грабителей - поставщиков услуг. 
Вы всё поймёте, если вдумаетесь в смысл следующего заявления...


Начальнику ІКЦ
ПАТ ЕК Херсонобленерго
С.А. Макаренко
Щепьоткіної Л.В.
м.Херсон, вул. Пушкінська 124
З А Я В А.
На ваш лист №35 – 1937 - 10 від 19.10.2016 повідомляю наступне.
         Відносини, які виникають між споживачами електричної енергії та енергопостачальною компанією регулюються, насамперед, договором, укладеним між споживачем та постачальником послуги.
 08.08.2008 було укладено  договори між мною  та  ХМЕМ ВАТ Херсонобленерго №0110145 та 0110097 про надання цією організацією послуг з постачання електричної енергії за адресами м. Херсон. вул. Пушкінська буд. 126 та м. Херсон,  вул. Пушкінська буд.124.
В договорі зазначено, що сторони зобов’язуються своєчасно письмово сповіщати про всі зміни реквізитів  (найменування організації, рахунки тощо).
Про зміну найменування ХМЕМ ВАТ Херсонобленерго на ХМВЕ ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО мені стало відомо лише 16.09.2016 року з попередження про відключення моїх домоволодінь від постачання електричної енергії.
Тобто. енергопостачальник ХМЕМ ВАТ Херсонобленерго вчасно не попередив мене, як споживача його послуг про зміну назви, чим  припинив дію укладених між нами договорів в односторонньому порядку.  
Таким чином.  між мною та ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО не існує ніяких  договорних  відносин щодо  надання даною організацією мені послуг з постачання   електричної  енергії.
За відсутності укладених між мною та ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО договорів, Правила користування електричною енергією для населення   (ПКЕЕН),  затверджені Постановою КМУ від 26.07.1999 №1357 (із змінами та доповненнями), не можуть бути використані енергопостачальником ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО стосовно мене - Щепьоткіної Лариси Володимирівни,  що не є споживачем послуг енергопостачальника ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО.  Тобто всі попередження. акти про не допуск, про порушення ПКЕЕН, про відключення від користування електричною енергією, про самовільне підключення до електричної мережі не мають під собою юридичного підґрунтя. 
А  дії працівників ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО щодо примусового вторгнення в моє домоволодіння, обмеження мого права користування електричною енергією, я вважаю  шахрайством з метою отримання  незаконного прибутку.
Крім того, ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО не підтвердив свого права користування системами виробництва електричної енергії та мережами електропостачання для надання населенню послуг з постачання електричної енергії. Таким підтвердженням має бути угода між ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО та власником вищезазначених мереж та систем.
У випадку надання таких документів  та відновлення постачання електричної енергії до мого домоволодіння, ми можемо розглянути питання про підписання договору про надання послуг з постачання електричної енергії між мною та ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО.
До того часу дії ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО з відключення мого домоволодіння від користування електричною енергією є протиправними та протизаконними.
Л.В.Щепьоткіна

Комментариев нет:

Отправить комментарий