ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

воскресенье, 23 октября 2016 г.

Заручники чи громадяни своєї країни?

Навіть фото не витримало. Його скособочило. 
               Не є таємницею ні для кого, що населення України стало заручником надавачів житлово - комунальних послуг. Різноманітні юридичні особи перетворили нас  з власників національного багатства України на безправних споживачів послуг, над якими знущаються без суду та слідства холопи-працівники цих юридичних осіб...

        Мало того, що  постачальники послуг привласнили наше нерухоме майно, підприємства та мережі, що слугували нам у задоволенні наших потреб, так і наше комунальне майно за сприяння "органів" місцевої влади осіло у кишенях можновладців. 
        Як зубожіло населення України роздивимось на прикладі городян Херсонщини. 
              Ось лист до СБУ, з якого можна дізнатись про існуючу проблему. 


Керівникові СБУ
в Херсонській області
Щепьоткіної Лариси Володимирівни,
ЗАЯВА.
            Я є головою Органу Самоорганізації Населення №11 Забалка та регіональним координатором Міжнародної Ініціативи Партнерство Відкритий Уряд, в якій бере участь Україна з 2012 року.
            Відповідно до взятих на себе зобов’язань я вивчаю правові та законодавчі аспекти здійснення діяльності різноманітних юридичних осіб, існуючих на території держави. Особливу увагу я приділяю діяльності надавачів житлово – комунальних послуг населенню Херсонської області.
Сьогодні я звертаю Вашу увагу на діяльність ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО (код 05396638), що взяло на себе функції передачі електроенергії (КВЕД 3512) та торгівлі електроенергією (КВЕД 35.14).
Зазначене товариство взяло на себе функції надання послуг з постачання електричної енергії населенню Херсонської області відповідно до укладених з ним договорів.
Відповідно до Декларації про Державний Суверенітет України (16.07.1990) і Основного Закону України - її Конституції, народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України. Тобто, кожний громадянин України, як представник її народу, є співвласником в тому числі і системи палива та енергетики України, мереж електропостачання. І як співвласник цього ресурсу має право на безоплатне користування своєю власністю і отримання вигоди  від використання його частки спільної сумісної власності, що знаходиться в управлінні органів державної влади та органів місцевого самоврядування (ст.13 Конституції України).
В випадку ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО, ця юридична особа утворена поза межами сфери управління центрального чи місцевого органу виконавчої влади, і прибуток від здійснення його діяльності з постачання та продажу електричної енергії  отримують приватні особи:
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - СІЗЕРМАН ОЛЕГ, НІМЕЧЧИНА, М. БЕРЛІН ВУЛ. ЙОХАНН-ГЕОРГ БУД. 21, -

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - АЛЬТБЕРГС АРТУРС, ЛАТВІЯ,  М. СІГУЛДА ВУЛ. ЯНА БУД. 6, -

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ВІГАНТС ВАЛТС, ЛАТВІЯ,  М. ЮРМАЛА ВУЛ. ДАРБА БУД. 4,

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ДАМБІНС ВІЛІС, ЛАТВІЯ,  М. РИГА ВУЛ. ДЗІРНАВУ БУД. 48 КВ. 16,

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЯРОСЛАВСЬКА МАРИНА, НІМЕЧЧИНА,  М. БЕРЛІН ВУЛ. ФІНКЕН БУД.13,
Таким чином, є підстава вважати, що право власності на систему палива і енергетики України та отримання прибутку від її використання, отримано злочинним шляхом вище зазначеними особами.
Народ України, що проживає на території Херсонської області, потерпає від свавілля іноземних громадян, що захопили його власність та використовують її всупереч Конституції України,  ст.13, що зазначає:
«Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом».

Крім того, ст. 3 Конституції, якій мусить підпорядковуватись все законодавство України, стверджує, що «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.»

Сьогодні ПАТ ЕК ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО здійснює насилля над громадянами України, що користуються своєю власністю відповідно до Основного Закону, без суда та слідства обмежуючи їх права, що ніяк не слугує покращанню політичної ситуації в державі та її становищу на міжнародній арені.

Народ  України має бути не споживачем послуг різноманітних компаній, а основним джерелом влади, як це зазначено в статті 5 Конституції України.

Прошу провести розслідування  фактів утворення, діяльності, отримання права власності  на систему енергозабезпечення та електропостачання України, що знаходиться на території  Херсонської області  юридичною особою ПАТ ЕК Херсонобленерго, забезпечити дотримання засад Основного Закону України  -  Конституції по відношенню до народу України, якому ПАТ ЕК Херсонобленерго має слугувати, а не здійснювати його геноцид.

Додаток. Фото самоуправного відключення житлового будинку від системи електрозабезпечення працівниками ПАТ ЕК Херсонобленерго.

Л.В. Щепьоткіна
Чи це - свавілля ПАТ ЕК Херсонобленерго, чи це державна політика геноциду Українського народу? 
Про це маємо дізнатись з відповідей на інформаційні запити органів державної влади, що здійснюють управління нашим національним багатством, що я направила на три адреси - Президентові України, Голові Верховної Ради та Прем'єр міністру, що пишуть такі гарні розпорядчі акти щодо управління власністю Українського народу та так сумлінно ставляться до найвищої соціальної цінності України - її ЛЮДИНИ. Будемо сподіватись на краще!  Наснаги в житті, шановні співвітчизники!
Завжди з вами  Лариса Щепьоткіна

Комментариев нет:

Отправить комментарий