ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

пятница, 2 сентября 2016 г.

Моральний кодекс українця

Українець - це шляхетна людина, вона любить своє і поважає чуже, прагне стати сильною і є милосердною щодо слабких. Українці - це передова лінія розвитку людського духу, це авангард його еволюційного зростання. Українці піднімаються найвище, після чого підтягують до себе решту людства.

Українці повинні дотримуватися таких життєвих принципів:
Пізнавай себе, розвивайся духовно, пси-хічно й фізично, вдосконалюй себе і свій життєвий простір, ставай красивішим, розумнішим, чистішим, потужнішим, самодостатнішим.
НАВЧАЙСЯ!
Постійно удосконалюй свої знання, ти повинен стати професіоналом у тому, що
робиш. Пізнавай навколишній світ, читай, думай, аналізуй. Май власні погляди.
Займайся тим, що відповідає твоїй при- роді, вродженим талантам і здібностям. Лише улюблену справу людина може робити досконало. Лише природовідповідна праця дає людині щастя і розкриває її боголюдські потенції. Знайди своє місце у житті, де тобі буде комфортно і де ти здатен приносити найбільше користі суспільству.
ТРИМАЙСЯ ЗА СВОЇХ!
 Підтримуй інших членів громади, бо це твоя духовна родина, твої ближні. Налагоджуй з ними особисті й ділові контакти, збільшуй кількість подібних до тебе, просвічуй їх знанням, народжуй і виховуй дітей. Захищаючи свого ближнього, ти захищаєш себе і своїх нащадків.
ШАНУЙ СІМ'Ю!
Сім'я - одна із найвищих цінностей українця. Поважай свою жінку/свого чоловіка, батька та матір. Піклуйся та виховуй здорових та порядних дітей.
ЛЮБИ БАТЬКІВЩИНУ ТА НАРОД!
Поважай землю, на якій ти живеш та свій народ. Май беззаперечну віру в Україну, її процвітання та добробут народу. Не вчиняй дій, які б шкодили розвитку, екології української землі чи добробуту українського народу (наприклад, не викидай сміття на вулиці, не забруднюй повітря, не давай хабарі). Шанобливо стався до державних символів, історії, традицій. Будь гордий з того, що ти Українець!
БУДЬ СОЛІДАРНИМ!
Вартість мають лише суспільно корисні справи. Живи так, щоб твої інтереси не шкодили інтересам суспільства. Дій солідарно зі своїми ближніми, допомагай, підтримуй, захищай; господарюй на своїй землі. Тримай у порядку свою оселю, своє село, своє місто, свою країну.
БУДЬ ВІДПОВІДАЛЬНИМ!
Усвідом, що ти є відповідальним за долю української нації, бо саме ти складаєш етнос, титульну націю на цій землі. Відповідально та добросовісно стався до праці, до суспільних обов'язків та до всього що робиш.
БУДЬ СПРАВЕДЛИВИМ!
Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе, віддавай кожному належне, справедливо стався до себе.
ПОВАЖАЙ ЗАКОН!

 Роби тільки ті речі, які є законними, утримайся від беззаконня. Тоді будеш жити в безпеці ти, твої рідні та близькі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий