ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

вторник, 9 августа 2016 г.

Газ України. Український народ - власник національного багатства.

   
     Останніми днями я шукала аргументи, щоб надати відповідь ПАТ Херсонгаз та Херсонрегіонгаз щодо неприпустимості тих умов користування газом, які нав"язують мені ці постачальники.
           Перелопативши купу законодавчих та інших нормативно - правових актів я, здається,  знайшла аргументи на свою користь. Пам"ятаєте їх листи щастя?


Ну, ось моя відповідь на сьогодні.
Голові правління
ПАТ «Херсонгаз»
А.Г.Зангієву
09.08.2016
На Ваш лист від 29.07. 2016 року б/н повідомляю наступне.
1.    ПАТ  Херсонгаз є публічним акціонерним товариством, утвореним 1538 фізичними  особами для розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи та торгівлі газом через місцеві (локальні) трубопроводи.
2.    ПАТ Херсонгаз не представив  вагомі аргументи щодо складання мною саме з цією організацією договору про розподіл природного газу на умовах типового договору затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2500. Такими вагомими аргументами мають бути, наприклад:
-        дозвіл власників (співвласників) газоподібного палива, газу, місцевих локальних газопроводів на використання їх власності оператором ГРМ ПАТ «Херсонгаз»
-        договір з власниками (співвласниками) газоподібного палива, газу, місцевих локальних газопроводів про умови використання їх власності  оператором ГРМ   ПАТ «Херсонгаз»;
-        довіреність, надана власниками (співвласниками) газоподібного палива,  газу,  місцевих (локальних) трубопроводів на отримання від споживача послуги коштів за надану послугу;
-        ліцензія на здійснення зазначеної підприємницької діяльності;
3.    Кодекс газорозподільних систем, на який посилається ПАТ «Херсонгаз» в своєму листі  не є для мене безумовним розпорядчим актом, якому я мушу підкорятись як споживач послуги. В своїй діяльності я керуюсь ЦКУ, ст.ст. 3 (п.2,3,6); 6; 13(п.5); 203(п.3); 627; 646, тощо.
4.    Відповідно до ст.13 Конституції України,  ст.4 Кодексу України «Про надра», тощо:  «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу», тому мені, як громадянці України, на праві спільної сумісної власності з іншими представниками Українського народу, належить газоподібний продукт, газ, що видобуваються в межах території України.
5.    Я є не тільки споживачем тієї речовини, що ПАТ «Херсонгаз» постачає до мого домоволодіння, але є й співвласником природного ресурсу, яким Ви користуєтесь без узгодження зі мною, як власником, умов користування моєю власністю.
Аби досягнути певних зрушень в питанні користування спільною сумісною власністю, мною здійснюються певні кроки в відносинах з НКРЕКП, Верховною Радою України, тощо. 
Після узгодження з органами державної влади та органами місцевого самоврядування нових умов користування спільною сумісною власністю Українського народу ми повернемося до складання договору розподілу природного газу.
                                                                                       Л.В. Щепьоткіна

1 комментарий: