ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

среда, 31 августа 2016 г.

Оплачуєш «комуналку» - порушуєш закони України! (про незаконність комунальних підприємств)

НЕ ЗНАННЯ ЗАКОНІВ ЗАГАНЯЄ БОРЖНИКІВ У ГЛУХИЙ КУТ


    Соковиті плоди рейдерського захоплення органів місцевого самоврядування, починають пожинати всі представники громади міста на Дніпрі. 
Під димовою завісою боротьби з незаконно встановленими МАФами і «показовою поркою» (варварським демонтажем перших трьох кіосків на центральному проспекті міста) - прихованою формою пере направлення грошових потоків до кишень новоявлених чиновників, майже непоміченою залишилася інформація щодо виселення 35-ти «комунальних боржників», з їх осель.

     Недолюстрований чиновник, директор незаконного КП «Коменергосервіс», погрожує городянам зрізанням дверей в їх оселях, переписом та конфіскацією їхнього майна. Мабуть цей «недолю стратиш» вирішив, що він і є закон забувши про статтю 19. Конституції України та статтю 24. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до яких він, як посадова особа, має діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб передбачені Конституцією та законами України.

     Поважною причиною подібних заяв (погроз представникам громади міста) від подібного «деградоїда», може бути його патологічна олігофренія, систематичні запаморочення свідомості та галюцинації (як побічний ефект тривалого вживання транквілізаторів)  та незнання і відверте ігнорування законів України.

     Виводячи даного пацієнта з коми СССРовіччя, повідомляємо йому, що у відповідності до Конституції та законів України, комунальне підприємство, яке він очолює, разом із ним, як його директором, є незаконно утвореною організацією. Чому? Все дуже просто:

     У відповідності до статті 81. Цивільного кодексу України, юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права.

     Юридична особа публічного права (наприклад: комунальне підприємство) створюється розпорядчим актом органу місцевого самоврядування (наприклад: сесійним рішенням міської ради).

     Міська рада (наприклад: міста Дніпропетровська) – це, згідно статті 10 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», представницький орган місцевого самоврядування, який представляє відповідну територіальну громаду.

     В свою чергу, відповідно до статті 16., цього закону, територіальна громада, як первинний суб’єкт місцевого самоврядування, обов'язково (!!!) повинна мати офіційний статус юридичної особи публічного права.
     З 1997 року, з моменту затвердження даного закону Верховною Радою України, не утворено жодної легітимної (законної) адміністративно-територіальної одиниці і первинного органу місцевого самоврядування Територіальної громади, - юридичної особи публічного права. Отже, у зв'язку із відсутністю законних, первинних, утворюючих органів місцевого самоврядування, якими у відповідності до закону є територіальні громади (юридичні особи), всі інші, кимось утворені, органи місцевого самоврядування, є нелегітимними (незаконними).

З відповіді на мій інформаційний запит (на фото) до «свого» ЖЕКу стає зрозуміло, що КП «Жилсервіс – 1» в місті Дніпропетровську зареєстровано як юридична особа приватного права, а не юридична особа публічного права, що грубо порушує чинне законодавство. Я, як громадянин України та представник громади міста Дніпропетровська, дане КП притаманними для нього функціями і повноваженнями не наділяв, а отже, мати з ними фінансові відносини, не збираюсь і не буду.

В цілому, фінансування цієї організації порушує статтю 19. Конституцію України, в якій зазначено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. 
Саме тому, в умовах не легітимності органів місцевого самоврядування, і створених ними незаконних комунальних підприємств, їх фінансування через оплату «комунальних» послуг, є злочином та підпадає, як мінімум, під дію статті 256. Кримінального кодексу України, відповідно до якої передбачена кримінальна відповідальність за сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності, у вигляді позбавленням волі від трьох до десяти років. Подумайте про це перед тим, як перераховуватимете свої кошти на рахунки незаконних приватних підприємств, якими сьогодні є всі КП в Україні.

     Громадяни! 
Поважайте і виконуйте норми і положення законів і Конституції України та не фінансуйте злочинців!


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/ СІЧЕСЛАВ ІНФО

ВСЯ ВЛАДА ГРОМАДАМ!
МЕТА – ЄДНАЄ! ЦІЛЬ, ДОДАЄ НАСНАГИ! НІЧОГО ЩЕ НЕ ВТРАЧЕНО!
Слава Україні! Слава Нації!

Комментариев нет:

Отправить комментарий