ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

понедельник, 29 августа 2016 г.

Місцеве самоврядування в Україні - це територіальна самоорганізація громадян

ОРГАН  САМООРГАНІЗАЦІЇ  НАСЕЛЕННЯ  №11
"Забалка"
 73027,  м. Херсон,                   mail schoolrg@ukr.net   тел.  0552 469568

Вих.№ 34 від 29 серпня  2016 року

До координаційної ради м.Херсона
Члени територіальної громади м.Херсона в особі ОСН №11 Забалка звертаються до Вас з проханням РОЗГЛЯНУТИ ТА ВИРІШИТИ ПИТАННЯ про виконання  законодавчих норм і правил щодо формування та діяльності органів місцевого самоврядування на території м.Херсона.

Насамперед, це виконання ст. 143 Конституції України:
Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.
На інформаційний запит щодо установчих документів органів місцевого самоврядування м.Херсона ОСН №11 Забалка отримав відповідь (додається) від заступника міського голови В.В. Іванушкіна про те, що «Херсонська міська рада та виконавчий комітет є правонаступниками Херсонської міської ради народних депутатів та її виконавчого комітету. Останні були створені на підставі Закону УРСР «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування»  та Закону України « Про формування місцевих органів влади та самоврядування.»
І зазначений у відповіді В.В.Іванушкіна Закон УРСР, і сучасний ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» наголошують на територіальній самоорганізації населення:
            Місцеве  самоврядування  в  Україні  -    це    територіальна
самоорганізація громадян для самостійного вирішення  безпосередньо
або через органи, які вони обирають, усіх питань місцевого життя в межах  Конституції  України,     законів    України та    власної фінансово-економічної бази. (Закон Української РСР)
Первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.  (ст.6 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»).
У своїй відповіді В.В.Іванушкін стверджує, що органи місцевого самоврядування міста Херсона утворені на підставі розпорядчих актів, а не установчих документів і що вони функціонують відповідно до чинного законодавства, що не є правдою. Розпорядчих актів по утворенню органів місцевого самоврядування м.Херсона не існує, про що зазначено у Єдиному Державному Реєстрі (додається)
Таким чином, органи місцевого самоврядування м.Херсона   це само утворені невідомими особами угрупування, що поставили собі на меті повалення конституційного устрою держави та винищення фінансово – економічної бази міста.
Бо утворення органів  місцевого самоврядування м.Херсона його  населенням, відповідно до положень Конституції України від 28.06.1996 року, - НЕ БУЛО, що суперечить і букві і духу новоприйнятої Конституції новоствореної держави Україна.
Якщо ж, слідуючи логіці відповіді В.В.Іванушкіна, чиновники, без народу та висловленої ним волі, оголосили себе правонаступниками тих органів влади, які діяли в час іншої епохи та іншої держави, тоді в чому ж новизна нової держави?
Де ж воля народу на нову державу та нові органи народної влади?
Виходить, що компартійна номенклатура УРСР простими юридичними махінаціями лише перебрала важелі управління на себе, вирвавши їх з рук компартійної номенклатури СРСР. В чому ж тоді полягають надбання народу України?
На доказ твердження про утворення особами невідомого угрупування органів місцевого самоврядування м.Херсона, з метою винищення фінансово – економічної бази міста і його населення, надаємо наступні докази:
1.   Зведена таблиця результатів  виборів депутатів Херсонської міської ради та депутатів районних у м.Херсоні рад від 25.10.2015 року:
Итоги выборов 2015 года городского и районных советов г.Херсона
Район
Город
Кол-во изб., вкл. в списки
Кол-во
получивших бюллетени
Кол-во
проголос.
Кол-во проголос
ЗА
% отд голосов ЗА
всего по округу
Днепровский
78096
25048
24929
23350
29,899
Комсомольский
95197
30981
30977
28960
30,421
Суворовский
96843
31521
31505
29576
30,540
ГОРОД
270136
88095
88095
83672
30,974

1.   Зведена таблиця видатків на утримання виконавчих комітетів міста та районів у місті (в додатках).
2.   Утворення поза межами повноважень фейкових відділів виконавчого комітету Херсонської міської ради, таких, як «відділ з реєстрації фізичних осіб Херсонської міської ради», що ставлять на меті вчинення хаосу в територіальній громаді та отримання неабияких позабюджетних коштів з населення для додаткового збагачення окремих посадовців виконкому.
3.   Надання поза межами повноважень дозволу  на роботу в місті приватних підприємств, що ставлять на меті пограбування населення через неконтрольоване надання житлово - комунальних послуг, таких, наприклад, як ТОВ «Херсонавтокомунсервіс», ПАТ «Херсонгаз», тощо.
Орган самоорганізації населення №11 Забалка, поважаючи волевиявлення 31% виборців Херсона,  пропонує Херсонському міському голові та депутатам Херсонської міської ради розробити спільний план заходів щодо УТВОРЕННЯ відповідно до законодавства дієвих конституційних органів місцевого самоврядування.
Для реалізації цього плану вважаємо за необхідне насамперед підписати об’єднаннями громадян за місцем проживання (ОСН, ОСББ, житлові кооперативи, тощо) ДОГОВІР територіальної громади. м.Херсона. Лише після цього місцева влада на території м. Херсона отримає свою легітимність і законність.
До введення в дію цього плану вважаємо за необхідне ввести мораторій на будь які дії органів місцевого самоврядування м.Херсона, пов’язані з продажем, передачею в оренду чи  позичку земель та об’єктів, що знаходяться у власності територіальної громади м.Херсона.
Реєстраційний Центр ОСН №11 Забалка пропонує свої послуги щодо реєстрації підписантів  Договору територіальної громади.
Проект Договору можна переглянути в блозі Школа розвитку громади – gromada-ks.blogspot.com  та в соціальній мережі  facebook на сторінці «Непосредственное народовластие народа Украины»

З повагою та сподіванням на плідну співпрацю
Голова ОСН №11 Забалка                  Л.В. Щепьоткіна
Додатки:
Видатки з бюджету м.Херсона на утримання виконавчих органів
Витяг з ЄДР про Херсонську міську раду
Витяг з ЄДР про виконком Херсонської міської ради
Відповідь В.В.Іванушкіна на інформаційний запит
Виконавець Щепьоткіна Лариса Володимирівна  0503966915


Детальна інформація про юридичну особу
Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності
ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА)
Організаційно-правова форма
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Назва юридичної особи
ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ідентифікаційний код юридичної особи
26347681
Місцезнаходження юридичної особи
73000, Херсонська обл., місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 37
Дані про розпорядчий акт, на підставі якого створено юридичну особу
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації: 21.05.1997
Дата запису: 07.12.2004
Номер запису: 1 499 120 0000 001156
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
Статус відомостей про юридичну особу
відомості не підтверджено
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 07.04.2003

ДПI У М.ХЕРСОНI ГУ МIНДОХОДIВ У ХЕРСОНСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 38697233;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 02.06.2003;
Номер взяття на облік: 5494

ДПI У М.ХЕРСОНI ГУ МIНДОХОДIВ У ХЕРСОНСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 38697233;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 10.06.2003;
Номер взяття на облік: 2120010232
Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік
Код КВЕД 84.11 Державне управління загального характеру
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 2120010232;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 1
Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
03-12-2015; 23-10-2015; 23-10-2015; 07-10-2015; 07-10-2015; 28-05-2015; 29-04-2015; 30-03-2015; 09-12-2014; 09-12-2014; 20-10-2014; 04-06-2014; 19-05-2014; 19-05-2014; 14-05-2014; 14-05-2014
Начало формы
Шукати ще
Конец формы


Детальна інформація про юридичну особу
Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ)
Організаційно-правова форма
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Назва юридичної особи
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Ідентифікаційний код юридичної особи
04059958
Місцезнаходження юридичної особи
73000, Херсонська обл., місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 37
Дані про розпорядчий акт, на підставі якого створено юридичну особу
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації: 14.06.1997
Дата запису: 14.12.2004
Номер запису: 1 499 120 0000 001203
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 10.03.1994

ДПI У М.ХЕРСОНI ГУ ДФС У ХЕРСОНСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39473382;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 22.11.1995;
Номер взяття на облік: 862

ДПI У М.ХЕРСОНI ГУ ДФС У ХЕРСОНСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39473382;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 25.02.1991;
Номер взяття на облік: 2120000339
Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік
Код КВЕД 84.11 Державне управління загального характеру
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 2120000339;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 1
Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
Начало формы
Конец формы
 Информація щодо кількості штатних одиниць виконавчого комітету
Херсонської міської ради
та суми видатків на їх утримання.
Інформація щодо кількості штатних одиниць виконкомів районних в м.Херсоні рад
Та суми видатків на їх утримання
Найменування установи
Штатна чисельність
Сума видатків з бюджету (грн)
Станом на 01.07.14
Станом на 01.07.15
Станом на 01.07.16
Станом на 01.07.2014
Станом на 01.07.2015
Станом на 01.07.2016
1
Управління освіти
27
27
27
828335
1292706
1241137
2
Виконавчий комітет Херсонської міської ради
178
173
220
3374584
4389828
6147850

У тому числі відділ з реєстрації фізичних осіб Херсонської міської ради


7


100743
3
Управління молоді та спорту
10
10
10
323741
340011
342701
4
Управління охорони здоров’я ХМР
9
9
9
169099
248467
271391
5
Управління споживчого ринку
15
11
11
263222
303278
389605
6
Департамент ЖКГ
50
46
46
1393240
1684010
1822650
7
Управління транспортної дорожньої структури і зв’язку ХМР
12
15
15
227058
361325
488405
8
Управління соціальної політики ХМР
24
23
21
574386
899654
1023095
9
Управління культури ХМР
6
6
6
114615
166222
166212
10
Департамент містобудування та землекористування ХМР
35
37
38
608588
846130
1156138
11
Управління комунальної власності ХМР
20
18
18
373497
428245
563100
12
Управління капітального будівництва
9
9
9
58971
88374
299913
13
Управління естетики та зовнішньої реклами
4
6
6
91238
154416
207432
14
Департамент бюджету і фінансів ХМР
44
39
39
767461
1038157
1243283
15
Управління обліку, розподілу та приватизації майна ХМР
-
9
8

306489
234567
16
Відділ з питань цивільного захисту населення ХМР
-
10
9

242172
305499
17
Управління з питань НС та ЦЗН
22
-
-
333018


18
Управління з питань державного архітектурно – будівельного контролю
-
-
9


156049
19
Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста ХМР
-
7
7

215767
238974
20
Дніпровський райвиконком
47,5
49,5
49,5
1108488,55
1226808,07
14443401,37
21
Корабельний райвиконком
51
53
53
867732,19
976685,91
1296422,61
22
Суворовський райвиконком
87,5
89,5
99,5
1264000
1368600
1489000

Територіальний центр соціального обслуговування
41,5
41,5
42,5
684600
693100
819600

Управління праці та соціального захисту населення772500
919600
1384600

Підсумки
651
647
717
12741273,74
16677324,98
33627567,98


Комментариев нет:

Отправить комментарий