ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

среда, 29 июня 2016 г.

ФІНАНСОВИЙ ГЕНОЦИД ЧОМУ ЦЕЙ ЗЛОЧИН СТАВ УЗАКОНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ В УКРАЇНІ?

ВЧИСЬ, ВЧИТИСЯ.

 КОЛИ ГРОМАДЯНИ ПОЧНУТЬ 

АНАЛІЗУВАТИ СВОЄ ІСНУВАННЯ?

Єдиною і головною причиною зубожіння народу республіки Україна є відсутність юридичного зв’язку її громадян з своїми представницькими органами влади. Наслідки цієї причини вкрай жахливі:
1. Національні органи влади усіх рівнів в Україні не несуть ніякої відповідальності за середній термін і якість життя громадян Українижителів територіальних громад. Це призвело до жебрацького стану і скорочення населення.
2. Жителі територіальних громад ніколи не засновували свої представницькі органи влади, не створювали засновницькі договори своїх представницьких органів влади, не визначали їх місію, мету і шляхи досягнення цієї мети, тому ці органи влади є лише правонаступниками радянських рад народних депутатів і їх виконкомів, що здійснюють владні функції на підконтрольній їм території в межах делегованих їм повноважень таким же чином утворених вищих органів. Це призвело до негативного відбору національної еліти і занепаду процесів державотворення в Україні.
3. Всі органи представницької і виконавчої влади в Україні були утворені в неконституційний спосіб і зареєстровані як приватні бізнес-структури на приватні паспорти своїх керівників. Це призвело до боротьби ділків за «хлібні» посади і розквіту корупції.
4. Жителі територіальних громад не створили відкритих публічних реєстрів неподільного національного багатства і неподільного суспільного майна та їх власників. Це призвело до тотального незаконного заволодіння олігархатом неподільного національного багатства і суспільного майна.
5. Українцям як співвласникам неподільного національного багатства і суспільного майна не виплачується суспільна рента (гарантований дохід) за використання національного багатства і суспільного майна комерційними структурами. Натомість її отримує олігархат і ті хто його обслуговує. Це призвело до проявів сепаратизму і втрати Україною частини своїх територій.
6. Фінансова система України контролюється олігархами і міжнародною фінансовою мафією і повністю залежить від зовнішніх запозичень розмір яких за різними оцінками зараз складає більше $1200 на кожного українця. Це призвело до того, що національна фінансова система не кредитує реальний сектор економіки України і не допускає на територію України іноземні інвестиції.
7. Українські можновладці цинічно запровадили найбільшу за всю історію людства корупційну схему пограбування народу України через монополізацію ринку енергоресурсів і надання населенню пільг і субсидій на їх оплату, яка фактично є системою фінансового рабства і перетворення республіки Україна на деспотію.
8. Досягнута тотальна зневіра людей до політиків. Політичні партії в Україні відсутні і замінені на політичні проекти, що фінансуються олігархами і спрямовані виключно на утримання їхньої влади.
ЩО РОБИТИ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ?
Є два варіанта виходу
 
1. ЕМІГРАЦІЯ. Для багатьох українців це є простий і ефективний шлях, щоб врятувати майбутнє своїх дітей.
2. ВІДНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНОГО ЗВ’ЯЗКУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЗІ СВОЇМИ ПРЕДСТАВНИЦЬКИМИ ОРГАНАМИ ВЛАДИ. 
Цей шлях для справжніх патріотів, що не можуть уявити своє майбутнє і майбутнє своїх дітей без України. Етапи відновлення юридичного звязку :
1. Повноправні жителі територіальних громад створюють, обговорюють, приймають і підписують на основі Конституції України і міжнародних правових актів Статути своїх територіальних громад. В цих Статутах вони визначають свою місію – політичні пріоритети, мету, та шляхи досягнення своєї мети, контрольні показники, відповідальність голови територіальної громади і своїх представників за відповідність досягнутих результатів визначеним контрольним показникам і проводять безкомпромісну люстрацію у разі негативної динаміки таких показників. Таким чином включаються соціальні ліфти і досягається позитивний відбір національної еліти.
2. Створюють публічні реєстри неподільного національного багатства і суспільного майна та ведуть облік оплати за їх використання комерційними структурами.
3. Створюють публічні реєстри співвласників неподільного національного багатства і суспільного майна та виплачують їм суспільну ренту (безумовний дохід), яка забезпечує високу якість життя українців. 
4. Запроваджують допоміжний безінфляційний фінансовий контур, що не потребує зовнішніх запозичень, і кредитує національну економіку без лихви та забезпечує залучення іноземних інвестицій.
5. Всі податки, мито збори, пільги, пенсії, субсидії відміняються. Суспільне споживання забезпечується за рахунок безінфляційної емісії в допоміжному фінансовому контурі. В Україні запроваджується вільний рух фінансів і товарів, що забезпечує економічне процвітання громадян України.
                                                                                                                                                    по матеріалам  Владимира Латыш
ДМГО  «ГРОМАДЯНСЬКА ДІЯ»

САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДНІПРА: СІЧЕСЛАВ ІНФО

ВСЯ ВЛАДА ГРОМАДАМ!
МЕТА – ЄДНАЄ! ЦІЛЬ, ДОДАЄ НАСНАГИ! НІЧОГО ЩЕ НЕ ВТРАЧЕНО!
Слава Україні! Слава Нації!

Комментариев нет:

Отправить комментарий