ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

среда, 15 июня 2016 г.

Семінар голів квартальних комітетів. Селище Комишани. Херсон.

      В понеділок, 13 червня 2016 року   в приміщенні Комишанської селищної ради м.Херсона відбулася зустріч голів квартальних комітетів (органів самоорганізації населення) Корабельного району м.Херсона та селища Комишани.
 

Уповноважені громадами особи вели розмову про те, яким чином налагодити добробут в наших домівках, допомогти жителям  покращати стосунки між собою та з владою. 


Городянам сподобалась співпраця селян з депутатами селищної ради, її головою Олександром Борисовичем Фатєєвим, активом громади. 
      В населених пунктах, що входять  до складу Комишанської селищної ради, працює п'ять дитячих садочків, два клуби розвивають таланти малих та дорослих жителів, громада побудувала газопостачальну мережу, зараз планує збудувати додаткові приміщення школи. Росте юне покоління, вже не вистачає приміщень для навчання дітлахів. 
       По - хазяйськи розподіляючи свій бюджет, залучаючи ресурси жителів, Комишанська громада планує найближчим часом відновити й проїжджу частину своїх вулиць, пошкоджених під час прокладення газопостачальної мережі. 

      

Жителі Комишан знають, що дружною родиною жити легше і веселіше. І тому лунають на селі і гарні українські пісні, і цікаві гуморески, які виконують жителі села незалежно від кольору шкіри  та національності.

Присутні рукоплескали Саїду Саідвалієву, що проспівав пісню "Українська родина" українською мовою. Видно було, що українська мова стала для Саїда рідною. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий