ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

понедельник, 15 октября 2012 г.

Соборне товариство Січ святкує День українського козацтва.

В обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара 15 жовтня 2012 року Херсонське обласне соборне товариство СІЧ святкувало День українського козацтва. 
На святкування зібрались юні козачата та майбутні берегині з різних шкіл Херсона: 
Сухарницький курінь  (школа №5), курінь ім. Костя Гордієнка (школа №25),  козацьке товариство ім. Петра Дорошенка (школа №1), Перевізський курінь (школа № 8); юні таланти дитячого творчого колективу "Сухарка лімітед". 
Досвідчені козаки та берегині привели на свято своїх дітей та онуків.
Молодий козак Славко демонстрував своє мистецтво присутнім і навіть дозволив школярам потримати шаблі в руках. 
.Обмін досвідом, вміннями між старими та малими тривав близько двох годин. Про минуле козацької доби з екрану розповідали козацькі берегині: про традиції та звичаї, про посвяту у  козаки  та берегині, про пошану до матері, рідної землі та Батьківщини. Школярі розповідали вірші про Херсонщину, Дніпро, осінь та пташок - такі рідні і зрозумілі нашим серцям речі.

Старі, досвідчені козаки передавали свої знання та досвід своїм онукам та їх товаришам.  Наприкінці урочистою частини наші юні друзі ансамблю "Сухарка лімітед" подарували присутнім пісню "Золоте Серце", яка нікого не залишила байдужим. http://youtu.be/dPlyjhax64I

 Після цього всіх присутніх козаки запросили на високий берег Дніпра покуштувати куліш. Такого смачного куліша ще ніколи не куштували ані дорослі, ані малі!


Комментариев нет:

Отправить комментарий