ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

понедельник, 8 октября 2012 г.

Херсонщина. Влада і громада - шляхи взаємодії.


              Сьогодні скінчився термін надання проектних пропозицій на конкурс "Розвиток системи ресурсних центрів для органів самоорганізації населення" до Міжнародного Фонду Відродження в програмі "Громадянське суспільство та належне врядування". 
Випадково чи ні, але тематика конкурсу співпадає з директивними документами Президента України та Кабінету Міністрів щодо демократизації суспільного життя в Україні, які чітко сформульовані у всесвітній Ініціативі Партнерство Відкритий Уряд: 
·          Забезпечення виконання урядами конкретних зобов'язань в сприянні прозорості державного управління
·          Залучення громадян до участі в процесах державного управління
·          Боротьба з корупцією
·          Використання нових технологій для поліпшення державного управління.
          От і розпорядженням КМУ від 18 липня 2012р. №514-р передбачено утворення регіональних центрів надання адміністративних послуг в кожній області України до грудня 2013 року. 
      Як зазначив в своєму листі до виконавчого директора Міжнародного фонду "Відродження" Є.К.Бистрицького голова Херсонської обласної державної адміністрації М.М. Костяк, "важливість опрацювання на рівні громадських організацій системних питань взаємодії органів самоорганізації населення  з органами виконавчої влади є безумовною, особливо з позицій набуття досвіду" .

         Микола Костяк зазначив, що напрацювання  проекту  "Ресурсний центр стабільного розвитку громади Херсонщини"  у випадку його підтримки  Міжнародним фондом Відродження будуть ефективно використовуватись для виконання ключових завдань  міжнародної ініціативи "Партнерство Відкритий Уряд".
          Цей проект подала на конкурс Херсонська обласна організація Всеукраїнської громадської організації  "Асоціація сприяння самоорганізації населення".

Комментариев нет:

Отправить комментарий