ВНИМАНИЕ

Материалы публикуемые в блоге это интернет обзор местных и зарубежных средств массовой информации.
Все статьи и видео представлены для ознакомления, анализа и обсуждения.
Мнение администрации блога и Ваше мнение, могут частично или полностью не совпадать с мнениями авторов публикаций.

воскресенье, 15 января 2012 г.

Інформація прес-служби ХОДА, 13.01.2012


В облдержадміністрації підписано меморандум про будівництво сонячної електричної станції в с. Велика Благовіщенка, Горностаївського району


         Сьогодні, 13 січня 2012 року, голова обласної державної адміністрації Микола Костяк зустрівся з членом правління Асоціації підприємців-фізичних осіб Естонії, депутатом парламенту Естонії Пальтсом Тинісом.
У зустрічі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Анатолій Хоменко, голова Горностаївської районної державної адміністрації Григорій Вермієнко, радник голови обласної державної адміністрації Валерій Михайлов, генеральний директор ТОВ „А-Капітал” Ігор Локтіонов, технічний директор ТОВ „А-Капітал” Валерій Кондратюк та керівники профільних структурних підрозділів і управлінь облдержадміністрації.
         Під час зустрічі сторони обговорили питання впровадження інвестиційної пропозиції естонських компаній з будівництва сонячної електростанції в селі Велика Благовіщенка Горностаївського району потужністю 23 МВт.
Як повідомили представники Естонської делегації, проекти відновлюваної енергетики були реалізовані в Європі (Австрія, Германія) та Естонії.  Обсяг інвестицій проекту з будівництва сонячної електростанції в Горностаївському районі становить - 30 млн євро, встановлена потужність: 23 МВт. Термін реалізації проекту: 01 грудня 2012 року.
Підготовка до реалізації проекту на території Херсонської області розпочалася ще у 2011 році. За цей час у с. Велика Благовіщенка було проведено громадські слухання, під час яких було вирішено питання участі інвесторів у соціально-економічній діяльності. Зокрема, окрім створення нових робочих місць, компанія візьме шефство над сільськими школою і клубом та долучиться до розвитку інфраструктури села.
Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк відзначив, що пропозиція естонських компаній наразі є дуже актуальною для області, оскільки Херсонщина розташована у вигідній кліматичній зоні та має один з найбільших у країні показник суми ефективних температур. Крім того, область є екологічно чистою і сонячна енергетика у цьому сенсі є найбільш прийнятною.
Микола Костяк також запевнив іноземних інвесторів, що обласна державна адміністрація зробить усе необхідне, для того, щоб  під час впровадження проекту не виникало жодних проблем. З цією метою буде утворено відповідну робочу групу.
На завершення зустрічі голова обласної державної адміністрації Микола Костяк та член правління Асоціації підприємців-фізичних осіб Естонії, депутат парламенту Естонії Пальтс Тиніс підписали  меморандум про наміри реалізації проекту в галузі «зеленої енергетики»: будівництва сонячної електричної станції в с. В. Благовіщенка, Горностаївського району, Херсонської області. 


Колядками та щедрівками привітали діти голову обласної державної адміністрації Миколу Костяка з Різдвяними та Новорічними святами

Сьогодні до голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка завітали вихованці дитячого садку №77 м. Херсона та обласної школи-інтернат ім. Т.Г.Шевченка.
Колядками та щедрівками діти привітали голову обласної державної адміністрації з Різдвяними і Новорічними святами та побажали міцного здоров’я, миру, благополуччя й любові.
За чудові виступи малеча отримала від Миколи Костяка смачні солодощі.


Президент: План дій із впровадження реформ має стати головним документом влади на 2012 рік

Президент України Віктор Янукович переконаний, що Національний план на 2012 рік із впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки повинен стати головною дорожньою картою для органів влади. Про це Глава держави сказав у заключному слові на засіданні Комітету з економічних реформ.
«З моменту затвердження Національного плану, він повинен стати головним документом для всієї системи органів влади - як в центрі, так і на місцях», - зазначив він.
Глава держави також висловив переконання, що сьогодні слід підвищувати ефективність роботи Комітету з економічних реформ. «Це наш обов'язок. Для того, щоб ми якомога скоріше почали отримувати результати від реформ. Вони всі спрямовані на позитив, і треба, щоб його відчули люди. Тому дуже важливо, щоб уже в перші місяці 2012 року ми розпочали цей позитивний рух», - підкреслив Віктор Янукович.
Глава держави наголосив, що чекає від членів Комітету відповідних пропозицій. «Не популістських, а рішучих кроків щодо підняття рівня відповідальності, виконання Національного плану реформ на всіх рівнях», - підкреслив Президент. За словами Віктора Януковича, кожен чиновник несе персональну відповідальність за свою роботу щодо впровадження реформ.

У Генічеському краєзнавчому музеї відкрито персональну виставку картин місцевого художника Володимира Шпака

        У Генічеському районі в рамках відзначення Дня соборності України 12 січня 2012 року у краєзнавчому музеї відкрито персональну виставку картин місцевого художника Володимира Шпака «Закарпатье: далекое и близкое».
        На виставці було представлено понад 70 картин, які художник написав під час творчої поїздки до Закарпаття.
        В урочистому відкритті виставки взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Євстратов, заступник голови районної державної адміністрації Олена Грищенко, творча інтелігенція міста і району, громадськість, представники місцевих засобів масової інформації.
Присутні відзначили неповторність краси Закарпаття на полотнах художника та підкреслили що лише в єдності і злагоді можна досягти споконвічної мети українців – побудови незалежної, соборної, демократичної України в спільноті європейських країн.
       Під час відкриття виставки Володимиру Шпаку було вручено медаль «За вагомий внесок у розвиток культури району» та грамоту від районної державної адміністрації.

Підрозділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Херсонській області відзначає 20 річницю

Сьогодні, 13 січня 2012 року, підрозділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Херсонській області відзначає 20 річницю з дня свого створення. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Херсонській області.
За ці роки в літопис славетних звершень вписано багато вагомих перемог: ліквідація декількох бандитських формувань, розкриття серії замовних вбивств, припинення спроби улаштування наркоділками лабораторій з виготовлення героїну та екстракту опію, викриття міжрегіональних «конвертаційних центрів», що вимивали гроші з реального сектору економіки, руйнування хабарницьких схем в державних й правоохоронних структурах. Лише за останні два роки вироками судів за хабарництво засуджено 14 осіб, складено 75 протоколів про корупційні діяння.
Сьогодні херсонський спецпідрозділ УСБУ успішно протидіє організованій злочинності та корумпованим посадовцям, міжнародному наркобізнесу, торгівлі людьми, стоїть на захисті Законності і Права, утвердження непохитних принципів демократичного розвитку суспільства.


У Чаплинському районі підбито підсумки конкурсу «Міцні знання – майбутнє нації»

Відповідно до угоди про співробітництво між відділом освіти Чаплинської районної державної адміністрації та ТОВ «Судносервіс», з              10 січня 2012 року в районі проводився освітній конкурс серед шкіл району «Міцні знання – майбутнє нації».
Метою заходу було донесення до населення думки, що освіта та знання є інструментом досягнення успіху як держави так і кожного окремого громадянина.
Конкурс проходив під девізом: «Перетворити знання на успіх».
У рамках конкурсу директор ТОВ «Судносервіс» Сергій Хлань подарував шести школам району новорічні подарунки. Власниками ноутбуків стали Чаплинська СШ № 1, Хлібодарівська ЗОШ, Хрестівська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Скадовська ЗОШ та ЗОШ Асканія-Нова

Комментариев нет:

Отправить комментарий